Zaczekaj! Chcemy Ci pomóc

Skontaktuj się!

Laur Odkrycie Konsumenta

Z przyjemnością informujemy, że produkty marki BRATEK zostały wyróżnione godłem LAUR KONSUMENTA jako odkrycie roku 2021.
Nagroda została przyznana głosami konsumentów.

Laur Konsumenta


Z wiadomości od organizatora konkursu:

"Niniejszym informuję, iż oferta produktowa i usługowa sygnowana marką BRATEK została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie, co czyni jej właściciela podmiotem upoważnionym do użytkowanie najbardziej elitarnego tytułu Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2021 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle. 

Certyfikat Odkrycie Roku stworzony został z myślą o markach produktów i usług nowych, innowacyjnych czy funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywających serca klientów. Dotyczy on również marek, które objęła nowa, ciekawa i skuteczna kampania reklamowa, przeszły lifting marketingowy (nowe opakowanie, etc.), oraz tych, które zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta/Laur Klienta. O nominacji marki decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności. Taką nagrodę otrzymują nieliczne podmioty gospodarcze. O przyznaniu certyfikatu decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która w procesie decyzyjnym ocenia przede wszystkim innowacyjny charakter oferty danej marki, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jej popularności.

Gratuluję w imieniu swoim oraz redakcji!"

Cieszymy się, że tak wielu konsumentów ceni produkty marki BRATEK 
Dziękujemy!