Zaczekaj! Chcemy Ci pomóc

Skontaktuj się!

O firmie

Firma Produkcyjno-Handlowa MARO Spółka Jawna istnieje od 1993 roku. Od początku działalności zajmujemy się drobnymi artykułami gospodarstwa domowego. Jesteśmy producentem worków na śmieci, ścierek do podłogi, gąbek do naczyń, folii aluminiowych, spożywczych i innych artykułów niezbędnych w każdym domu.

Sprzedajemy nasze wyroby pod marką Bratek oraz pod markami własnymi naszych Klientów zarówno z Polski, jak i z krajów ościennych.

Worki Vacuum - oferta hurtowa dla firm

Znaczący udział w naszej produkcji mają również opakowania przeznaczone głównie dla zakładów mięsnych, piekarni, cukierni - szczególnie worki do pojemników na mięso E2, worki na skrzynki, worki foliowe do żywności, worki VACUUM (vacuum bags), papiery do pieczenia i inne. Oferowane przez nas worki do pakowania próżniowego spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki pakowaniu w worki próżniowe produkty dłużej zachowują świeżość, a zabezpieczona w ten sposób żywność nie traci walorów smakowych i nie psuje się. W worki próżniowe można pakować m.in. owoce, warzywa, sery, ryby, mięso czy wędlinę, a także różnego rodzaju gotowe produkty. Tego rodzaju opakowania znajdują zastosowanie również poza branżą spożywczą, a także w gospodarstwach domowych np. do przechowywania nieużywanych ubrań. Parametry worków próżniowych oferowanych przez naszą hurtownię zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.  

Dzięki długiej obecności na rynku wiemy, jakich produktów oczekują nasi Klienci i tworzymy produkty optymalne – wysokiej jakości, praktyczne, estetycznie pakowane i, co najważniejsze, w przystępnych cenach.

Cieszy nas zadowolenie naszych Klientów.