Zaczekaj! Chcemy Ci pomóc

Skontaktuj się!

Współpraca

Ofertę sklepu internetowego wzbogaciliśmy o możliwość składania zamówień indywidualnych.

Siłę marki budują nie tylko doskonałe, dostarczane przez nas akesoria, ale i spójna identyfikacja wizualna. Dlatego oferujemy możliwość sprzedaży naszych produktów bez opakowań lub w  markowych opakowaniach klientów. Znamy siłę słowa, koloru i persfazji. Wierzymy, że proponowane rozwiązania marketingowe w połączeniu z wysoką jakością naszych produktów zapewnią Państwu sukces. Realizujemy indywidualne zamówienia na worki w nietypowych rozmiarach, grubościach, kolorach i z różnego rodzaju materiałów.

W dziale sprzątanie można sprawdzić dostępność danego rozmiaru worków na śmieci. Produkowane worki możemy wykonać z przygotowanymi przez klienta nadrukami. 

Współpraca z nami to przyjemność. Szybko i sprawnie wyceniamy zamówienia specjalne. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia, niską cenę oraz solidne wykonanie. Więcej informacji udzieli Państwu nasz konsultant. 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: maro@worki.com.pl 

Worki na śmieci kompostowalne i biodegradowalne - Oferta dla firm

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo dokonać zamówienia jako sklep business to customer (b2c), a także na zasadach sprzedaży business to business (b2b). Oferujemy jedną z najciekawszych ofert na rynku, produkując worki najwyższej jakości zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Dokonujemy indywidualnych zamówień zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Naszym celem jest głównie sprzedaż hurtowa. Oferta dla firm jest stale poszerzana, a nowe produkty pojawiają się stale w naszych zakładkach na stronie internetowej. Hurtownia internetowa Bratek to miejsce, w którym znajdą Państwo różnego rodzaju worki, pośród których wymienić można worki kompostowalne, a także worki biodegradowalne, które stały się prawdziwym hitem sprzedażowym ostatnich miesięcy. Hurtownia online to miejsce, w którym bez wychodzenia z domu możemy dokonać zamówienia wedle naszych potrzeb i oczekiwań. Oferowane worki cechują się nie tylko doskonałą jakością, ale także wpisują się w standardy bezpieczeństwa oraz normy ekologiczne, gdyż podlegają procesom rozkładu. Wierzymy, że nasze rozwiązania to połączenie uniwersalności, solidności w trosce o środowisko. Jako producent worków na śmieci F.P.H Maro nawiązujemy współpracę na zasadach b2b i b2c. Bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z innymi przedsiębiorstwami. Wśród naszych kontrahentów wymienić można firmy świadczące usługi wywozu śmieci, firmy farmaceutyczne, przedsiębiorstwa usługowe (np. firmy remontowe- oferujemy także worki na gruz), a także szereg innych branż. Pragniemy zaznaczyć, że naszą grupą docelowa są także Klienci indywidualni na zasadach b2c. Wszystkie nasze produkty przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy, które weryfikują jakość oferowanych produktów. Kupując na naszej stronie można mieć pewność, iż oferowane przez nas worki cechuje niebywała wytrzymałość, dostosowana do indywidualnych potrzeb pojemność, a także uniwersalność. Sprzedaż hurtowa to gwarancja najniższej ceny. Nasz sklep b2b Bratek dostosowuje się do stale zmieniających się trendów, wymogów i oczekiwań interesantów. Naszym Klientom dedykujemy worki o różnych rozmiarach i kolorach. Na naszej intuicyjnej stronie internetowej mogą sprawdzić Państwo dostępność poszczególnych wariantów. W razie wątpliwości służymy radą i pomocą. Nasi konsultanci chętnie przedstawią ofertę, a także odpowiedzą na wszelkie oczekiwania przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z oferty naszej firmy, gwarantując sobie najwyższą jakość porządku w swoim przedsiębiorstwie.

Sprzedaż hurtowa worków z logo firmy

Pora przyjrzeć się nieco bliżej naszej ofercie, w której znajdziemy nie tylko worki biodegradowalne i kompostowalne, ale także worki na gruz i szereg innych rozwiązań. Na specjalne życzenie oferujemy także worki z nadrukiem, zwane inaczej jako worki z logo firmy. Przedsiębiorcy świadczący usługi wywozu śmieci lub inne firmy z branży handlu i usług, mogą zdecydować się na umieszczenie swojego indywidualnego logo, tworząc indywidualne, spersonalizowane warianty świadczące o najwyższym profesjonalizmie firmy i dbałości o nawet najmniejsze szczegóły. Worki z logo na naszej stronie dostępne są standardowo w różnych kolorach i różnych kształtach, dlatego ich pojemność może szybko zostać dopasowana do charakteru działalności i potrzeb danej firmy. Jako producent worków na śmieci Bratek nastawieni jesteśmy na długofalową współpracę. Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów, dbając o ich satysfakcję.